میخواهید هر روز هفته و در تمامی وعده ها مشتری ثابت داشته باشید؟ میخواهید مشتریان شما تبلیغ کننده رایگان کافه و رستوران شما باشند؟
اگر مثلث غذا، فضا و سرویس شما کیفیت قابل قبولی داشته باشد راه را تا حد زیادی درست رفته اید. تبلیغات میتواند مشتریان جدیدی را برای شما بیاورد اما پر هزینه است و به تنهایی باعث افزایش رضایت و وفاداری مشتریان شما نمیشود.
یکی از روش هایی که سال هاست ابتدا توسط ایرلاین ها ابداع و سپس توسط بسیاری از کسب و کارها به کارگرفته شد راه اندازی باشگاه مشتریان است. شاید شما هم با فروشندگانی برخورد کرده باشید که به شما نرم افزارهایی میفروشند که مشتری باکشیدن کارت میتواند امتیاز یا تخفیف بگیرد. در حقیقت باشگاه مشتریان فقط یک نرم افزار نیست بلکه سیستم وروش هایی است که با شناسایی و ارایه پاداش هایی برای مشتریانتان او را تشویق میکند که مشتری ثابت شما باشد و از شما بیشتر خرید کند.
رستویار به شما کمک میکند تا با شناسایی ویژگی های برند شما و مشتریانتان یک سیستم کارآمد باشگاه مشتریان راه اندازی کنید و با طراحی کمپین های مختلف، هر روز با روش های جدید تر فروش خود را افزایش دهید و مشتریانتان را تبدیل به حامی و مبلغ کسب و کارتان کنید.