می خواهید بدانید چه نوع تبلیغاتی برای شما مناسب تر است و چقدر باید هزینه کنید؟ در جستجوی آژانس یا گروهی هستید که با خیال راحت راه اندازی و اداره وبسایت، اینستاگرام و صفحات اجتماعی تان را به آنها بسپارید؟ میخواهید به زودی کافه و رستورانتان را افتتاح کنید و میخواهید برنامه مناسب و آبرو مندی داشته باشید؟
امروزه تبلیغات و ترویج برای دوام و افزایش سود آوری هر کسب و کاری لازم وضروری است. قبل از انجام تبلیغات باید از کیفیت غذا و خدمات خود مطمئن باشید. تبلیغات و ترویج مانند یک تیغ دو لبه است که اگر در زمان و شرایط مناسب انجام نشود میتواند اثر معکوس داشته باشد. مهم است خود و مشتریانتان را بخوبی بشناسید تا بدانید چه زمانی، کجا و چگونه باید تبلیغات کنید تا بهترین تاثیر را داشته باشد.
دیگر لازم نیست برای تبلیغ کافه و رستورانتان یک بیلبورد اجاره کنید یا لزوما تراکت چاپ و توزیع کنید. اینترنت و صفحات مجازی دسترسی به مشتریان را بسیار ساده و تبلیغات را بسیار ارزان کرده است. کافی است بدانید از چه روشهایی استفاده کنید تا خود مشتریانتان بزرگترین تبلیغ کننده رایگان شما باشند. روش های تبلیغاتی شما بسته به ویژگی برند و هر زمان از چرخه عمر کسب و کار شما متفاوت است و باید منحصرا برای شما طراحی و اجرا شود.
رستویار به شما کمک میکند تا موثرترین نوع تبلیغ را انتخاب و اجرا کنید تا هزینه تبلیغاتتان را به یک سرمایه گذاری با بازگشت مطمئن تبدیل کنید.