چرا رستویار را انتخاب کنیم؟

مشتریان رستوران انتظار غذای خوب و سرویس عالی را دارند. اما فراهم کردن این دو آنچنان که به نظر میرسد ساده نیست. کار های بسیاری در پشت صحنه باید انجام شود تا غذا و سرویس عالی فراهم شود.  استخدام نیروی ماهر، آموزش، دستورالعمل های آشپزخانه، ایجاد رسپی، خدمات مشتریان، تحقیق در مورد رویکرد ها و سلایق جدید، طراحی داخلی، استراتژی بازاریابی و… بسیاری از جنبه های مختلف کسب و کار رستوران دست به دست میدهند تانتیجه ای عالی حاصل شود.

یکی از اصول تجارت این است که بی نقص بودن در همه زمینه های کار (اگر نگوییم ناممکن)، بسیار دشوار است.

مثلا ممکن است شما یک آشپز فوق العاده ماهر و هنر مند و ی مدیر زبر دست باشید اما شاید لزوما مهارت های  یک حسابدار عالی یا متصدی تبلیغات فوق العاده را نداشته باشید.

کجا بهتراست یرون سپاری کنیم؟

در استراتژی کسب و کار شما اصولا بهتر است فعالیتی را که در آن عالی هستید و هسته اصلی کسب و کار شماست خودتان انجام دهید و سایر فعالیت ها را برون سپاری کنید.

برون سپاری معمولا میتواند شامل هر فعالیتی باشد که توسط افرادی خارج ازمجموعه انجام شود به شرط آنکه کیفیت آن مشابه یا بهتر و هزینه اش مشابه یا کمترباشد.

از فواید برون سپاری میتوان به صرفه جویی در وقت، منابع و هزینه، افزایش کیفیت تمامی فعالیت های اصلی و فرعی تان، کاهش ریسک ناشی از اشتباه در فرایند ها، بهینه شدن برند و نام تجاری و سایر مزایا اشاره کرد.

اگر تمایل دارید بدانید کدام یک از فعالیت هایتان را میتوانید برون سپاری کنید به فهرست خدمات ما مراجعه کنید یا همین الان با ما تماس بگیرید تا بعد از یک مشاوره و ارزیابی رایگان خدماتی را که میتوانیم با کیفیت بالاتر و هزینه کمتر برایتان انجام دهیم به شما پیشنهاد کنیم.

بیشتر...  طراحی دکوراسیون رستوران چطور انجام می شود؟
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.