پرسنل شما سرمایه شماست! |بررسی مبحث استخدام پرسنل رستوران و کترینگ|

متاسفانه اهمیت مقوله استخدام پرسنل رستوران و کترینگ در ایران به مراتب کمتر از کشورهای توسعه یافته بوده و با این‌که نقش آن در کلیه اجزای تشکیل دهنده تجارت غذایی ملموس است، تعداد کسب و کارهایی که مبحث استخدام پرسنل رستوران و کترینگ را جدی می‌گیرند رضایت‌بخش نیست. تمام این‌ها در حالی است که استخدام پرسنل رستوران و کترینگ را می‌توان در زمره مهم‌ترین بخش‌های این حوزه قلمداد کرده و تاثیر شگرف آن بر موفقیت را بارها و بارها بازگو نمود. پرسنل کارآزموده و آموزش دیده در واقع اهرم تبدیل سرمایه‌گذاری‌های شما به سود بوده و بدون بهره‌گیری از آن‌ها، باک بنزین‌تان به اندازه کافی برای دست‌یابی به موفقیت‌‌های تجاری پر نخواهد بود!

بررسی مبحث استخدام پرسنل رستوران و کترینگ

تا کنون تحقیقات بسیاری در ارتباط با استخدام پرسنل رستوران و کترینگ صورت گرفته و تجارت‌های غذایی مطرح جهان تکنیک‌های گوناگونی را جهت شناخت و استخدام پرسنل رستوران و کترینگ به نحو احسن مطرح کرده‌اند. این امر آنقدر حائز اهمیت است که امروزه برای استخدام در برخی رستوران‌های مطرح جهان می‌بایست آزمون‌های روانشناسی و شخصیت شناسی بخصوصی را پشت سر گذاشت.   لازم به ذکر است که آمارهای منتشر شده، حاکی از تاثیر شگرف رفتار پرسنل در میزان فروش رستوران — و برخی کترینگ‌ها — است؛ به گونه‌ای که طبق همین اعداد و ارقام ۶۸٪ از مشتریانی که هرگز دوباره به یک رستوران باز نمی‌گردند، دلیل این تصمیم‌شان را مشاهده رفتار ناشایست و یا غیر حرفه‌ای از پرسنل آن رستوران مطرح کرده‌اند. حال بیایید شرایطی را تصور کنیم که دقت در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ جزو آخرین اولویت‌ها بوده و مدیران رستوران یا کترینگ مذکور هیچ برنامه خاصی را جهت پیشبرد مرحله استخدام پرسنل رستوران و کترینگ خود ندارد! آیا می‌توان درصد موفقیت و سودآوری این قبیل کسب و کارها را بالا دانست؟ آیا تصور آینده‌ای درخشان و پر رونق در چنین حالتی ممکن است؟! بدون شک پاسخ منفی است. رستوپرو پیشگام حوزه استخدام پرسنل رستوران و کترینگ در ایران بوده و اولین شرکتی است که با دانش تخصصی این حوزه و ترکیب آن با شیوه‌های روز جهان، مسئولیت استخدام پرسنل رستوران و کترینگ های صنعتی و تجاری را بر عهده‌ می‌گیرد. رستوپرو در حال حاضر تنها شرکت فعال در مقوله استخدام پرسنل رستوران و کترینگ بوده و با ارائه خدمات منحصر به فرد خود، جای هیچ‌گونه نگرانی را برای مشاغل نوپا یا در حال توسعه باقی نمی‌گذارد. این شرکت به خوبی از اهمیت و تاثیر مبحث استخدام پرسنل رستوران و کترینگ بر بدنه اقتصادی تجارت‌های غذایی آگاه بوده و همواره در صدد بالا بردن سطح کیفی نیروهای فعال این حرفه بوده است.   اگر تا کنون از نقش مرحله استخدام پرسنل رستوران و کترینگ در آینده تجاری‌تان مطلع نبوده‌اید، همین حالا دست به کار شده و با رستوپرو وارد ارتباط شوید ولی اگر برای تکمیل اطلاعات‌تان درباره استخدام پرسنل رستوران و کترینگ نیاز به منبعی مناسب دارید، به مطالعه این مقاله ادامه دهید!

ارتباط آموزش و استخدام پرسنل رستوران و کترینگ

همان‌طور که پیش‌تر در مقاله «بررسی شیوه‌های افزایش رستوران و کترینگ‌» به آن اشاره کردیم، بخش عظیمی از سود رستوران‌‌ها — و برخی کترینگ‌ها — به بازگشت مشتریان و خرید مجدد آن‌ها وابسته بوده و اتکا به فروش‌های یکتا برای دوام منافع تجاری مخاطره آمیز است. این در حالی است که درصد بالایی از مشتریانی که هرگز دوباره به رستوران مد نظر باز نمی‌گردند (در حدود ۶۸٪)، دلیل این انتخاب خود را در مشاهده رفتار ناشایست، غیر حرفه‌ای و یا بی‌توجهی پرسنل خلاصه کرده‌اند و همین ارقام گویای یکی از فاکتورهای موثر بر امر استخدام پرسنل رستوران و کترینگ، یعنی «آموزش» نیز هست!   بله، بدون آموزش‌های مناسب، داشتن پرسنلی که اهداف تجاری‌تان را شناخته و همگام با رویکردهای شما قدم بردارند پیچیده‌تر از همیشه خواهد بود. امروزه حتی فاکتورهای شخصیتی نیز در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ مناسب دخیل بوده و آموزش نیروهای فعال در بدنه کسب و کارهای غذایی — چه در بخش آشپزخانه و چه در بخش سالن — بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است. در حال حاضر برخی رستوران‌ها و کترینگ‌های مطرح جهان، مراحل متعددی را برای استخدام پرسنل خود در نظر گرفته‌اند که طی آن‌ها، ابتدا افراد دارای پتانسیل‌های مهارتی و شخصیتی مشخص شده و سپس آموزش‌های اختصاصی (هماهنگ با توقعات رستوران یا کترینگ مورد نظر) به این اشخاص مستعد ارائه می‌شود. پس از تکمیل بخش‌های آموزشی، این پرسنل وارد محیط کاری شده و برای مدتی معین به شکل آزمایشی کار خود را آغاز می‌کنند؛ و در واقع استخدام پرسنل رستوران و کترینگ با این شیوه، پس از اتمام کلیه بخش‌های مذکور صورت می‌پذیرد.   البته در کمال تاسف، مبحثی که در کشورهای توسعه یافته تا این حد مورد توجه قرار می‌گیرد، در ایران مورد اغماض قرار گرفته و به میزان کافی به آن پرداخته نمی‌شود. اما خوشبختانه رستوپرو به عنوان پیشگام این عرصه، مقوله آموزش در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ را نیز جدی گرفته و در تامین نیروهای فعال برای رستوران‌ها و کترینگ‌ها، کارآموختگی و دانش‌های لازم را تضمین می‌کند. این شرکت تنها نامی است که علاوه بر آگاهی از اهمیت مسئله آموزش صحیح در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ، گام‌های بزرگی را نیز در این‌باره برداشته و خود عهده دار آموزش و تعلیم نیروهای آینده صنایع تامین غذا شده است. شما نیز می‌توانید با استناد به توانایی‌ها و اندوخته‌های رستوپرو، جای هیچ‌گونه نگرانی‌ای را در مراحل استخدام پرسنل رستوران و کترینگ خود باقی نگذارید!
بیشتر...  چگونه یک سرآشپز ایده آل استخدام کنیم؟

تاثیر کیفیت استخدام پرسنل رستوران و کترینگ بر برندینگ

شاید در نگاه اول ارتباط چندانی میان برندینگ و استخدام پرسنل رستوران و کترینگ مشاهده نشود، اما با شناخت صحیح مفهوم برندینگ و بررسی عمیق‌تر مبحث استخدام پرسنل رستوران و کترینگ می‌توان اذعان داشت که نیمی از موفقیت‌ مراحل برندینگ به نحوی با عملکرد پرسنل در ارتباط است. از آن جایی که برندینگ با استناد به عملکرد یک تجارت شکل گرفته و در صدد انحصاری نمودن ویژگی‌های آن برمی‌آید، نبود پرسنلی موفق با عملکرد مناسب به نوعی نوید شکست برندینگ را می‌دهد.   به عبارتی دیگر، متخصصان مفهوم برندینگ آن را به دو بخش «عملکرد» و «ارتباطات» تقسیم کرده و معتقدند کمبودهای موجود در هر کدام از این دو فاکتور، موجبات عدم موفقیت فرایند برند سازی را فراهم می‌کنند. یعنی اگر استخدام پرسنل رستوران و کترینگ شما به شکل صحیحی انجام نشده و عملکرد رستوران‌ یا کترینگ‌تان بنا به همین دلیل پایین باشد، بخش ارتباطات نیز دچار نقص شده و حتی ممکن است برندسازی را به ضرر شما به پایان برساند. برای شکل‌گیری فرآیند برندینگ‌ به نحو احسن، شما نیازمند پرسنلی هستید که عملکرد کلی کسب و کارتان را افزایش داده و انرژی مورد نیاز مراحل بعدی — یعنی ارتباطات — را به وجود آوردند. کیفیت پایین غذاها و محصولات شما بدون شک بی‌ارتباط با پرسنل‌تان نبوده و از آن‌جایی که با انتخاب‌های صحیح در مرحله استخدام پرسنل رستوران و کترینگ می‌توان جلوی بروز چنین مشکلاتی را گرفت، بهتر است از همان ابتدای کار به فکر آینده تجاری و اقتصادی تجارت غذایی خود باشید. فرآیند برندینگ در سایه پرسنلی مجرب و کارآزموده سودآوری بسیار بالایی برایتان به همراه داشته و موجب حفظ مشتریان در کنار نرخ رشد مناسب خواهد بود.   بنابراین، استخدام پرسنل رستوران و کترینگ را جدی گرفته و مطلع باشید که نیروهای فعال شما در واقع اهرم‌های تبدیل سرمایه‌ به سود هستند. اگر پیچیدگی این فرآیندها شما را نگران می‌کند، بهتر است کار را به دست کاردانان صنعت تامین و توزیع غذا در رستوپرو سپرده و در کمال آرامش منتظر بهترین نتایج ممکن باشید. رستوپرو علاوه بر تامین نیروهای مورد نیاز شما و تضمین کیفیت استخدام پرسنل رستوران و کترینگ، قادر به عهده‌دار شدن فرآیند برندینگ نیز بوده و می‌تواند از این طریق کلیه احتیاجات شما را در قالب یک پروژه پر بازده برطرف کند.

از مدیریت بودجه تا آشپزخانه با استخدام پرسنل رستوران و کترینگ

یکی از تفاوت‌های عمده میان کترینگ‌های صنعتی و رستوران‌ها در مقوله استخدام پرسنل، لزوم بکارگیری نیروهای بیشتر در کترینگ‌ها و وجود پرسنل سالن در رستوران‌هاست. به بیانی دیگر، در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ می‌بایست این نکته را به خاطر داشته باشید که کترینگ‌های صنعتی در اغلب موارد به دلیل حجم بالای فعالیت‌شان، نیازمند تعداد نیروهای بیشتری به نسبت رستوران‌های تجاری بوده و همین مسئله موجب بروز تفاوت‌هایی در شکل تصمیم‌گیری‌های لازم نیز میشود. از طرفی، رستوران‌ها نیز دارای پرسنل سالن هستند که وجودشان تقریبا در کلیه کترینگ‌‌ها — سوای کترینگ‌های مجلسی و تالار — غیر الزامی است. حال با توجه به مغایرت‌های موجود در وظایف و مهارت‌های مورد نیاز برای هر کدام از این دسته‌های شغلی، بدیهی است که هنگام استخدام پرسنل رستوران و کترینگ می‌بایست برخی تمایزات را مد نظر قرار داد. در رستوران‌ها پرسنل سالن تنها نمایندگان فردی کسب و کارتان بوده و تک‌تک رفتارهایشان — چه مثبت و چه منفی — به پای شما نوشته خواهند شد. لذا به خاطر داشته باشید که جزئیات رفتاری و طرز برخورد با مشتریان در انتخاب پرسنل مناسب سالن حرف اول را زده و به هیچ‌وجه نباید مورد اغماض قرار بگیرد. عدم توجه به این بخش حتی سودآوری‌تان را نیز تحت تاثیر قرار داده و در دراز مدت میزان مشتریان شما را کاهش خواهد داد. برای انتخاب بهترین پرسنل ممکن در بخش سالن در ادامه نکاتی شخصیتی را مطرح خواهیم کرد اما پیش از آن اجازه دهید نگاهی به پرسنل کترینگ و تفاوت‌های موجود میان ویژگی‌های شغلی آن‌ها با پرسنل رستوران نیز داشته باشیم.

مدیریت بودجه

همان‌طور که ذکر کردیم، پرسنل کترینگ صرفا به دلیل حجم بالای تولیدات و سنگینی مسئولیت‌های اجرایی، غالبا تعداد بیشتری نسبت به پرسنل رستوران داشته و برخلاف اهمیت رفتار با مشتریان در رستوران‌ها، میزان توانایی‌های فردی و تطبیق با روحیه تیمی در جهت پیشبرد اهداف برای پرسنل کترینگ مهم‌تر است. در واقع نبچد پرسنل سالن در اغلب کترینگ‌ها لزوم برخورد مستقیم با مشتریان را از میان برداشته و در عوض اهمیت کار تیمی و فردی را افزایش داده است.
بیشتر...  چرا رستوران ها ورشکست می شوند؟
لذا در انتخاب پرسنل مناسب کترینگ، حتما نکات مرتبط با مهارت، تجربه و تخصص را در اولویت قرار داده و مراقب اتلاف بودجه‌تان باشید؛ نیازتان به تعداد بالایی از پرسنل نباید موجب اغماض نکات مذکور شده و شما را به جذب نیروهای غیر متخصص با حقوق کمتر ترغیب کند. از سویی دیگر جذب بیش از حد نیرو نیز می‌تواند زیان‌های مالی بسیاری را برای شما به ارمغان آورده و در کاهش بودجه‌تان موثر باشد. پس در استخدام پرسنل‌تان کنترل بودجه در کنار تشخیص دقیق تعداد کارکنان مورد نیاز تان و شایسته‌مداری را در اولویت قرار دهید. در کترینگ ها به دلیل حجم انبوه تولید غذا برخی مدیران  برای  سرعت بخشیدن در کار و فرآیند آماده سازی، دچار اشتباهاتی بزرگ همچون عدم رعایت سلسه مراتب سازمانی آشپزخانه و استخدام تعداد زیادی آشپز که تنها در یک فن مهارت و فعالیت دارند می شوند. حتما این ضرب المثل را شنیده اید که آشپز که دوتا شد آش یا شور میشه یا بی نمک. عدم توجه به ساختار سازمانی در بسیاری از کیترینگ های بزرگ‌ هم می تواند پیامدهایی چون کاهش کیفیت و افزایش دورریز و مصرف در آشپزخانه درپی داشته باشد.

مدیریت آشپزخانه و سالن

اما جدای از این تفاوت‌ها، برخی نکات مشترک‌ نیز بر فرآیند استخدام پرسنل رستوران و کترینگ موثر بوده و اهمیت و نقش سرآشپز یا سرمیزبان در نحوه عملکرد پرسنل نیز یکی از همین نکات است. به عبارتی دیگر بخش مدیریتی پرسنل در صنایع تهیه و عرضه غذا بر عهده سرآشپزان و سر میزبانان بوده و عدم کفایت آن‌ها در وظایف‌شان، تضعیف کل پرسنل‌تان را رقم خواهد زد. سرآشپزها در رستوران‌ها و کترینگ‌ها به یک اندازه نقش داشته و حضورشان برای هر دوی این حوزه‌ها ضروری است؛ ولی سر میزبانان نقش بخصوصی در کترینگ‌های صنعتی نداشته و غالبا در رستوران‌ها فعالیت دارند. مدیریت صحیح سرآشپزان و سر میزبانان برای بهبود و حفظ کیفیت عملکرد پرسنل شما حیاتی بوده و لذا استخدام اشخاصی شایسته برای این وظایف یکی از حائز اهمیت‌ترین بخش‌های استخدام پرسنل رستوران و کترینگ است. شما با از دست دادن یک سرآشپز خوب ممکن است هرگز به لذت سابق غذاهایتان دست نیافته و مشتریان همیشگی خود را به سرعت از دست دهید. همچنین عدم مدیریت صحیح سرمیزبان نیز می‌تواند موجب بروز مشکلات رفتاری و اجرایی در عملکرد پرسنل‌ سالن‌تان شده و آن ۶۸ درصدی که تصمیم به بازنگشتن به رستوران‌تان را می‌گیرند را بیش از پیش تحریک کنند. پس در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ برای نقش‌های مهمی چون سرآشپز و سرمیزبان، بیشتر از هر زمان دیگری دقت به خرج داده و کلیه جوانب موثر را برای داشتن آینده‌ای روشن در نظر بگیرید. همچنین به یاد داشته باشید که استخدام یک سرآشپز و‌سرمیزبان (مدیر سالن) کارآزموده و آموزش دیده می تواند هزینه های آموزشی و استخدامی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

خصوصیات مورد نیاز برای استخدام پرسنل رستوران و کترینگ

پیش‌تر نوید ارائه برخی توضیحات در رابطه با خصوصیات شخصیتی تاثیرگذار در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ را داده بودیم؛ حال زمان آن فرا رسیده تا با نگاهی اجمالی به برخی از این خصوصیات، شخصیت مناسب پرسنل شایسته رستوران و کترینگ را بهتر شناخته و در تصمیم‌گیری‌‌‌ برای استخدام پرسنل رستوران و کترینگ مد نظر قرار دهیم. به مطالعه ادامه دهید تا با فهرستی از مهم‌ترین خصوصیات پرسنل رستوران و کترینگ آشنا شوید.  
  • دقت:

   یکی از ویژگی‌های حیاتی برای آغاز به کار در فعالیت‌های غذایی — چه به عنوان پرسنل آشپزخانه و چه تحت عنوان پرسنل سالن — دقت است! بی‌دقتی یکی از مشکلات غیر قابل چشم‌پوشی در این حوزه شغلی بوده و قادر به ایجاد معضلات عدیده‌ای برای کسب و کار مذکور و سایر پرسنل فعال نیز هست. آشپزخانه رستوران‌ها و کترینگ‌ها مملو از خطرات احتمالی بوده و کوچکترین بی‌دقتی در این مکان می‌تواند و جان پرسنل، مشتریان و خود شخص را به خطر بی‌اندازد؛ از سویی دیگر سالن نیز پر از مشتریانی با خلق و خو، گویش، عادات و تمایلات متفاوت بوده و بی‌دقتی پرسنل مربوطه می‌تواند نارضایتی‌های شدیدی را در پی داشته باشد. پس در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ تان حتما «دقت» را مد نظر قرار دهید.
  • قابلیت انجام همزمان امور:

دقت مبحث عظیمی است که وقتی با مواردی دیگری همچون قابلیت انجام همزمان امور ترکیب می‌شود، اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کند. محیط رستوران‌ها و کترینگ‌ها گاهی فضایی پرتنش بوده و نیروهای فعال در نقش خود می‌بایست چند وظیفه مرتبط را به شکلی همزمان انجام داده و با موفقیت به پایان برسانند. عدم توانایی عهده‌داری چند کار به طور همزمان یک امتیاز منفی برای پرسنل محسوب شده و آن‌ها را به گزینه‌های نامناسبی مبدل می‌سازد؛ لذا پیش از انتخاب نهایی خود در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ تان، مقوله توانایی انجام همزمان امور در متقاضیان را نیز بررسی‌ نمایید.
بیشتر...  چطور بهترین پرسنل را برای سالن خود پیدا کنیم؟
 
 • انعطاف پذیری:

  فعالیت رستوران‌ها و کترینگ‌ها عموما طبق زمان‌بندی معینی شکل گرفته و ساعت‌های کاری نیز در اکثر روزهای هفته ثابت است، اما از آن‌جایی که گاهی اوقات شرایط به کلی تغییر کرده و نیاز به ادامه فعالیت در روزهای تعطیل و یا تا پایان نیمه شب نیز پیش می‌آید، انعطاف پذیری پرسنل اهمیت بالایی پیدا می‌کند. بنابراین در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ خود این مسئله را با متقاضیان مطرح کرده و نظر مساعد شان را پیش از امضای قرارداد جلب کنید.
 • روحیه کار تیمی:

  تمام اجزای یک رستوران و کترینگ همانند یک زنجیر به یکدیگر متصل بوده واز لحظات آغازین تهیه غذا تا سرو، فروش و یا تحویل آن، همکاری میان اعضای تشکیل دهید الزامی است. عدم وجود روحیه کار تیمی در یک یا چند پرسنل امتیازی بسیار منفی قلمداد شده و زنجیره حرکتی شما را با اختلال مواجه خواهد کرد. هرچند هدایت صحیح از سمت سرآشپز و سر میزبانان نیز در شکل‌‌گیری این روحیه نقش عمیقی دارد، اما به هر حال مد نظر قرار دادن روحیه کار تیمی پیش از استخدام پرسنل رستوران و کترینگ امری عاقلانه‌تر است.
 • مهارت‌های شنیداری، ارتباطات کلامی و کنترل استرس:

  گرچه مهارت‌های شنیداری و ارتباطات کلامی تنها برای پرسنل سالن در رستوران‌ها الزامی است، اما کنترل استرس به دلیل ماهیت پرتنش هر دو حوزه (رستوران و کترینگ) برای کلیه پرسنل فعال واجب است. مهارت‌های شنیداری به پرسنل امکان برقراری یک ارتباط قوی و محترمانه با مشتریان را داده و حس توجه و اهمیت را به آن‌ها منتقل خواهد کرد؛ ارتباطات کلامی نیز در واقع دنبالهٔ مبحث شنیدار بوده و موجب تکمیل ارتباط مذکور می‌شود. به خاطر داشته باشید که در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ برای بخش سالن، حتما این دو ویژگی رفتاری را مد نظر قرار داده و بکوشید تا با ارائه آموزش‌های مستمر این بخش‌ها را در پرسنل خود تقویت کنید. اما کنترل استرس همان‌طور که از عنوان‌اش نیز پیداست مربوط به مهارت تعدیل فشارهای روحی و روانی ناشی از تنش‌های کاری بوده و برای کلیه پرسنل فعال در آشپزخانه یا سالن الزامی است. البته کنترل استرس را می‌توان از طریق آموزش‌های مناسب نیز به پرسنل انتقال داد و نباید از همان ابتدای کار توقع کنار آمدن نیروهای تازه‌کار با کلیه ویژگی‌های کاری را داشت. (هرچند داشتن چنین توانایی‌ای یک امتیاز مثبت بزرگ در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ محسوب می‌شود).

رستوپرو پیشرو در مقوله استخدام پرسنل رستوران و کترینگ

همان‌طور که مطالعه فرمودید، اهمیت و نقش استخدام پرسنل رستوران و کترینگ در آینده و بهره‌وری این کسب و کارها بسیار بالا بوده و تاکید بر این مبحث به‌هیچ‌وجه جنبه تبلیغاتی ندارد. شما با داشتن تیم پرسنلی قوی و بهره‌گیری صحیح از آن تحت نظارت نیروهای مرتبطی چون سرآشپزها و سر میزبانان، به سرعت قادر به رشد و توسعه تجارت خود بوده و موجبات پیشرفت روزافزون‌تان را نیز فراهم خواهید کرد؛ اما یک تیم پرسنلی ناشایست دقیقا عکس این سرنوشت را برای شما رقم زده و توانایی کاهش سود و افزایش زیان‌های مالی غیر قابل جبران را خواهد داشت. بنابراین در استخدام پرسنل رستوران و کترینگ خود دقت داشته و اگر به دانش خود در این زمینه اطمینان ندارید، بهتر است کار را به دست کاردان‌ترین فعالان این حوزه در رستوپرو بسپارید. رستوپرو تا کنون در تامین بیش از ۲۰۰۰ نیروی متخصص و آموزش‌دیده برای رستوران‌ها و کترینگ‌های مطرح کشور نقش داشته و به عنوان تنها نام حرفه‌ای این زمینه نیز شناخته می‌شود. به دلیل آگاهی تیم رستوپرو از اهمیت استخدام پرسنل رستوران و کترینگ در بدنه اجرایی آن‌ها، کلیه مراحل آموزشی و پژوهشی برای انتخاب گزینه‌های مناسب، پیش از ارجاع نیروها به محل کار توسط متخصصان رستوپرو تکمیل شده و پرسنل معرفی شده به شما مهر تایید این شرکت را به همراه خواهند داشت. بنابراین شما نیز می‌توانید با اعتماد به سابقه، دانش و کارنامه درخشان رستوپرو مراحل استخدام پرسنل رستوران و کترینگ تان را به دستان ایمن این شرکت سپرده و با خیالی آسوده منتظر دریافت بهترین نتایج ممکن باشید. رستوپرو تضمین کننده دوام فعالیت نیروهای معرفی شده از سمت خود نیز بوده و در صورت انصراف هر یک از کارکنان انتخابی‌اش در مراحل آزمایشی، نیرو یا نیروهای جدید را بلافاصله و بدون دریافت هرگونه هزینه‌ای برایتان ارسال خواهد کرد. اطمینان به دانش و تجربه تخصصی رستوپرو تضمین آینده تجاری و نویدبخش چشم‌اندازهای روشن برای کسب و کارتان خواهد بود.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت