آیا در جستجوی کارفرمایی هستید که منصفانه و قانونی مطابق ارزشتان خقوقتان را پرداخت کند؟ آیا عاشق کار در کافه و رستوران هستید و دوست دارید در کارتان امکان آموزش و پیشرفت داشته باشید؟
بعضی کار رستوران را سطح پایین میشمرند و آن را به عنوان کاری موقت با امکان داشتن جای خواب و خوراک میبینند. اگر از این گروه هستید از ما کمک خاصی برای شما بر نمی آید. اما اگر این کار را دوست دارید و یا تجربه و توانمندی در این خصوص دارید رستویار به شما کمک میکند تا در بهترین جای ممکن استخدام بشوید.
اگر به این کار علاقه مندید جالب است بدانید بسیاری از افراد مشهور مانند بردپیت، مدونا و سیاستمدارانی مانند ترامپ و اوباما مدتی را در رستوران کار کرده اند. همچنین بسیاری از رستوران دارهای بزرگ در ایران و جهان از همینجا کار خود را آغاز کرده اند. مثلا نصرت مشهور، صاحب رستوران های زنجیره ای در ترکیه روزی ظرف شور یک رستوران بوده است.
رستویار نگرشی ۳۶۰ درجه دارد یعنی منافع همه را در نظر میگیرد. ما با کارفرمایانی کار میکنیم که مطمئن باشیم حقوق قانونی و عرف صنعت را در مورد شما رعایت میکنند و به آنها در مورد ارتقا و وفادار سازی کارکنان مشاوره میدهیم.
اگر در جستجوی کار هستید همین الان با ما تماس بگیرید یا فرم تماس با ما و یا کاریابی را پر کنید.